EMG_Logo_OK_construction.jpg
Misyonumuz

  Nüfus ve enerji ihtiyacının hızla arttığı,internetin hayatımıza girmesiyle bilgi paylaşımının hızlandığı ve hızla arttığı dünyamızda inşaat sektörü de kaçınılmaz şekilde bu faktörlerden etkilenmekte, gelişmektedir.Gerek teknik anlamda gerek yönetim sistemleri açısından hergün daha inovatif yöntemler geliştirilmekte, projeler daha doğru yönetilebilir hale gelmektedir.

  Büyüyen,gelişen, dinamik olan inşaat sektöründe EMG Construction olarak çağımızın teknik ve yönetim sistemlerini verimli ve etkin şekilde kullanarak pazardaki konumumuzu  daha yukarı taşımaya çalışıyoruz.

  İnovasyon, şirketimiz için kilit sözcüktür.Proje yönetiminden sözleşme yönetimine, iş güvenliği yönetmeliklerinden yapım teknolojilerine kadar bir proje içerisindeki tüm parçalara ait yenilikleri takip eden, uygulama anlamında öncü olmak isteyen  bir şirketiz. Genç bir şirket olan EMG Construction olarak inşaat sektöründeki daha köklü rakiplerimize bu yenilikçi felsefemizle üstünlük sağlayacağımza inanıyoruz.

  Şirketimizin ana sözleşmesinde de yazıldığı üzere faaliyet alanımız olan inşaat sektöründe Türkiye ve bölge ülkelerinde doğru projelerde, doğru işverenler ile şirketimiz, işverenlerimiz ve ülkemiz için uzun vadeli katma değer yaratan hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.