EMG_Logo_OK_construction.jpg
Emin Melih GÜLER
1985 yılında Muğla'da doğmuştur.
İlkokul eğitimini Milas Sakarya İlkokulu'nda, orta öğretimini ise Milas Merkez Ortaokulu'nda tamamlamıştır.
Lise eğitimini Bursa Cumhuriyet Lisesi'nde(yabancı dil ağırlıklı) tamamlamıştır.
Üniversite eğitimini almak icin 2004 yılında Ukrayna'ya gitmiştir.
Lisans eğitimini 2009 yılında Kiev Milli Tarasa Shevshenko Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Fakültesi, Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümünü başarı ile bitirerek tamamlamıştır.
Yüksek lisans eğitimine İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi'nde işletme yönetimi(MBA) alanında devam etmektedir.
İstanbul Teknik Üniversitesi'nde proje yönetimi ve sözleşme yönetimi konularında çeşitli eğitimler almış ve bu eğitimlere dair sertifikaları almaya hak kazanmıştır.
İş hayatına 2007 yılında henüz üniversite 2. sınıf öğrencisi iken ünlü Japon mimar Tatsuya YAMAMOTO'nun şirketi TAGO Architects ile başlamıştır.
2010 yılında ani bir şekilde aramızdan ayrılan,Türkiye ve dünya mimarisine sayısız eser kazandıran Tatsuya YAMAMOTO ile iş hayatına başlamaktan her zaman gurur duymuş, Japon etik iş anlayışı ve disiplini ile ilgili kendisinden çok şey öğrendiğini her zaman itiraf etmiştir.
2009 yılında aile şirketi EMG Construction(eski adı ile Narem CBM) şirketinde genel koordinatör pozisyonunda çalışmaya başlamış olup, şirketin Gürcistan'da ki operasyonlarında görev üstlenmiştir.
2013 yılından beri şirkette genel müdürlük görevini yürütmektedir.
Emin Melih GÜLER aynı zamanda Kafkasya ve Rusya'nın önde gelen inşaat şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmaktadır.